![](https://greenhousebio.gr/50524-large_default/tsai-brefiko--225gr--15fak---bio----smileat.jpg)
![](https://greenhousebio.gr/50524-large_default/tsai-brefiko--225gr--15fak---bio----smileat.jpg)
100% βιολογικό έγχυμα «Little Tripita» με βάση φυτά από ελεγχόμενες και βιολογικές καλλιέργειες. Το εργοστάσιο που βρίσκεται στη Γαλικία, συγκεκριμένα στην περιοχή "As Mariñas", καλλιεργεί τα δικά του φυτά με σεβασμό και φροντίδα για τη γη.
Τα αφεψήματα της Smileat έχουν σχεδιαστεί για να παρέχουν μια φυσική, οικολογική και χωρίς ζάχαρη ή δεξτρόζη εναλλακτική λύση που μπορεί να ηρεμήσει και να χαλαρώσει τα βρέφη. Έχουν πολύ προσεγμένη διαδικασία παραγωγής, φροντίζοντας να μην μπαίνουν φυτοφάρμακα, ζιζανιοκτόνα ή συνθετικά χημικά που είναι τόσο επιβλαβή για την υγεία.
Χαμομήλι* (40%), λουίζα λεμόνι* (25%), πράσινος γλυκάνισος* (20%) και κύμινο (15%).
Προϊόν με πιστοποίηση βιολογικών προϊόντων από την Ευρωπαϊκή Ένωση.
Ρίξτε σε ένα φλιτζάνι βραστό νερό (100ºC) και αφήστε το να σταθεί για τουλάχιστον 5 λεπτά.