![](https://greenhousebio.gr/53870-large_default/fileta-reggas-se-biologiki-saltsa-moustardas-200g-followfood.jpg)
Η εταιρία Followfood διαθέτει μεγάλη γκάμα αλιευμάτων βιώσιμης αλιείας. Επιλέξτε ανάμεσα σε τόνο, τονοσαλάτες, ρέγγα και άλλα πολλά!
Η Followfood δημιούργησε αυτόν τον καταπληκτικό συνδυασμό ρέγγας, με βιολογική σάλτσα μουστάρδας . Μπορείτε να το συνδυάσετε είτε με όσπρια στο μεσημεριανό σας, είτε με τσίπουρο ή ούζο σαν μεζέ.
Αυτή η ρέγγα προέρχεται από την αλιευτική περιοχή του Βορειοανατολικού Ατλαντικού (FAO 27), πιο συγκεκριμένα από τη Βόρεια Θάλασσα και την Ανατολική Μάγχη.
ΡΕΓΓΑ 70%, σάλτσα 30%: (πάστα ΜΟΥΣΤΑΡΔΑΣ* 40%, νερό, ηλιέλαιο*, μηλόξυδο*, αλάτι, άνηθος*, κουρκουμάς*.